logo-mini
Reportaż z chrztu Roberta

Reportaż z chrztu Roberta

  • Data:
    cze 17
  • Klient:
  • Kategoria:
    chrzest

Poniedziałek Wielkanocny to bardzo fajny czas na ochrzczenie dziecka. Można na przykład zostać pokropionym perfumami przez Księdza ;) 

Tak właśnie było w dniu chrztu Świętego Roberta.


Robert wraz z bratem i rodzicami na co dzień mieszkają za granicą. Bardzo się ucieszyłam, gdy zapytali mnie o możliwość uwiecznienia ich uroczystości. Poznaliśmy się na kilka dni przed, jednak wcześniejsze, elektroniczne rozmowy z Eweliną, mamą Roberta pozwoliły nam się już troszeczkę o sobie dowiedzieć. Czułam, że to fajni ludzie.


Przyjęcie odbyło się w lubianej przeze mnie Konstancji, posiadającej pokoje dla przyjezdnych gości, co w przypadku rodziny Roberta wydawało się najlepszym rozwiązaniem. Na terenie hotelu znajduje się również przeuroczy ogród, niestety pogoda nie pozwoliła nam z niego skorzystać. Skąpane w fioletach przestronne sale, duże okna wpuszczające światło do środka wystarczyły do stworzenia sprzyjającej zdjęciom atmosfery.


Zarówno uroczystość w Kościele, jak przyjęcie były przebiegły bardzo spokojnie, bez pośpiechu. Z podziwem obserwowałam Grzegorza, który w niezwykle troskliwy sposób opiekował się chłopcami. Jak sam stwierdził, nie wstydzi się swoich uczuć. I o to chodzi! Miłość taty jest miłością wyjątkową. Chłopaki mają szczęście mając tak cudownych rodziców.


Ewelino i Grzegorzu! Dziękuję Wam za ciepłe przyjęcie i miłą, swobodną atmosferę.